UAB „LKT Baltija“ – tai lietuviško kapitalo įmonė, sėkmingai dirbanti miško ūkio sektoriuje jau daugiau kaip 10 metų. Pagrindinė įmonės veikla nuo jos įkūrimo – prekyba miško ūkio technika, atsarginių dalių tiekimas ir techninis aptarnavimas.

UAB „LKT Baltija“ – vienintelė kompanijos MARTIMEX-ALFA a. s. įgaliota prekybos atstovė Lietuvoje. Šiai kompanijai priklauso gamykla, kurioje gaminama LKT miško ūkio technika.

UAB „LKT Baltija“ siūlo Jums įsigyti naujus ir naudotus (po kapitalinio remonto) LKT traktorius, kuriems suteikiamas garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, kvalifikuotas remontas. Mūsų įmonėje palankiomis kainomis bei sąlygomis galėsite įsigyti atsarginių dalių; esant skubiam reikalui, atsargines dalis galime užsakyti ir pristatyti tiesiogiai iš gamintojo per 48 valandas.     

UAB „LKT Baltija“ Jums pasiūlys tikrai kokybišką ir laiko patikrintą techniką, kuri yra importuojama tiesiai iš gamyklos Slovakijoje. Nuolatinė aukšta gaminių kokybė pelnė šioje gamykloje gaminamai produkcijai kokybiškos ir ilgaamžiškos technikos vardą, todėl jau daugelį metų viso pasaulio miškininkai renkasi LKT traktorius.

Įmonės vadovai ir darbuotojai turi ilgametę patirtį miškų ūkio technikos srityje. Daugelį metų įmonė bendradarbiauja su Lietuvos ir užsienio partneriais. Įmonės darbuotojai nuolat gilina savo žinias, stažuojasi tiekėjų ir partnerių kompanijose. Atliktų darbų kokybė ir profesionalus partnerių bei klientų aptarnavimas lėmė draugiškus tarpusavio santykius.

Kiekvienas klientas mūsų įmonei yra svarbus, todėl stengiamės surasti ir pasiūlyti kiekvienam individualų sprendimą, pradedant nuo technikos įsigijimo ir baigiant remonto darbais.

Iki 2009 m. kovo 30 d. UAB „LKT Baltija“ buvo žinoma kaip M. Jasilionio firma „LKT Baltija“. Įmonės pavadinimo ir statuso pasikeitimas tik formalumas – įmonės akcininkai, vadovai, struktūra, atstovaujami gamintojai ir veiklos pobūdis nepasikeitė.